titulní strana

Billboardová kampaň

Za účelem větší medializace projektu a jeho prezentace široké veřejnosti, která navštěvuje střediska Orlických hor byla v zimní sezoně 2005 – 2006 realizována billboardová kampaň. Billboardy byly umístěny v zimních střediscích Deštné, Říčky, Zdobnice Olešnice a Rokytnice v Orlických horách. Ohlas na tuto kampaň, ať u veřejnosti tak u médií, byl značný a posunul tuto myšlenku do běžného povědomí jak obyvatel Orlických hor, tak návštěvníků.


billboard v Deštném billboard v Říčkách billboard v Olešnici

Současně pro potřeby nejširší komunikace této myšlenky byl vytvořen prospekt, který byl a je rozdáván veřejnosti při různých akcích konajících se v Orlických horách. V případě zájmu je možné si informační prospekt stáhnout a vytisknout. Zájemcům, kteří pořádají akci v rámci Orlických hor, kde by bylo možné tyto materiály rozdat, je možné dohodnuté množství zaslat bezplatně proti mailové objednávce.
Ubytování Orlické hory


Sponzoři:
Dopravní projektování Eurovia SUDOP Rokytnice v O.h. mikroregion Rychnovsko Královéhradecký Kraj C Tech direct media Dobrovolný svazek obcí Orlické hory Univerzita Pardubice